11 Локальний фестиваль Лютий

11 Локальний фестиваль Лютий розпочався першого лютого у приміщені Б.О Інша.   Глядач мав змогу прийняти учать у інтерактивній виставі Site-specific про сни, які могли би наснитися Всеволоду Мейерхольду. Режисер Андрій Май майстерно провів присутніх шляхом мандрів по підсвідомості, виводив їх на теми снів, спогадів, асоціацій  та старого Херсона.  Після вистави, до створення якої кожен мав змогу долучитися,  відбулася зустріч з Заремою Зарудиновою з театру ДОК. Херсонці піднімали важливі теми про сучасний театр, свободу та несвободу. 

9 лютого відбудеться продовження фестивалю Лютий сценічними читаннями сучасних Херсонських драматургів Ігоря Носовського «У їхньому будинку»  і Євгенія Марковського (фрагменти нового) а також показ документального фільму херсонської тележурналістки Оксани Шорник про Всеволода Мейєрхольда.

Після читання відбудеться обговорення з глядачами.

Автор Наталя Блок

Наталя Блок
БО “Інша”

Наталя Блок одна із лідерок Б.О Інша. Феміністка та активістка у сфері руху за права жінок та ЛГБТ в Україні. Наталя працює у сфері мистецтва, робить вистави та знімає відео, які розкривають проблеми прав людини. Крім того в неї великий досвід роботи як тренерки з гендерної теорії, мистецкого підходу до акції та заходів . Наталя Блок відома драматургиня у Україні та закордоном, і одна з небагатьох драматургинь в Україні яка створює пьєси на феміністичну тематику.