Складні умови карантину та нагородження учасн_иць конкурсу для журналіст_ок
Якщо вже активістки БО “інша” вирішили підводити підсумки конкурса для ЗМІ – то ніякий карантин їх не зупинить !
Щоправда, на жаль, цього разу довелося обійтись без офіційної частини з теплої кампанії та частування ..
Проте, обіцяємо, як тільки карантин закінчиться, то ми вже зустрінемося,обов’язково!
А поки, щиро вітаємо Вас!
30 березня редакторки UA: Українського радіо Херсон Маргарита Лазник та Галина Воробєй отримали нагороду за участь у конкурсі від БО “Інша” за створення матеріалу про права людини.
БО “Інша” до 30 березня отримувала матеріали від регіональних ЗМІ та блогерів/ок на тему прав людини у контексті ЛГБТКІ, які будуть стало розміщенні у публічних джерелах.
«В цьому році ми вирішили не обмежуватись розглядом поданих на конкурс статей, а оцінювати взагалі роботу журналістів, їх внесок в просування прав людини, висвітлення питань, що торкаються гендерної рівності, поваги до різноманіття, прав ЛГБТ людей. І звісно ми не могли не згадати цілу низку чудових ефірів, в яких під час обговорення важливих подій та ініціатив підіймались дуже важливі соціальні, а інколи й філософські теми. Ми вдячні за цю можливість широкої громадської дискусії Суспільному радіо й взагалі херсонському Суспільному за те, що ви не боїтесь гострих тем, висвітлюєте різні погляди, й завжди робите це виважено й з повагою до ваших гостей та слухачів», – зазначає активістка БО «Інша» Марина Усманова.
Одним з переможних став ефір UA: Українського радіо Херсон програми «Про це говорять» у Всесвітній день радіо, 13 лютого, в якому говорили про гендерну ідентичність, сексуальну орієнтацію, про те, в чому може проявлятися дискримінація за сексуальною орієнтацією та які зміни відбуваються у суспільстві в сприйнятті людей негетеросексуальної орієнтації.
«Темою цьогорічного Всесвітнього дня радіо було різноманіття у всіх його проявах. Тому я вирішила поговорити на тему, яка не часто з’являється в ефірі – поговорити про гендерну ідентичність, в чому може проявлятися дискримінація за сексуальною орієнтацією та які зміни відбуваються у нашому суспільстві в сприйнятті людей негетеросексуальної орієнтації. Ще один ефір, який переміг у конкурсі, був присвячений тижню Фем-активізму та виставці «Ціна кохання» напередодні 8 березня», — розповідає Маргарита Лазник.
https://www.youtube.com/watch?v=sA9VAl6xPF8
«Звістка про перемогу надійшла пізно ввечері, і ця порція позитиву сприяла гарному сну. А якщо серйозно, то питання гендеру, прав людини ніколи не втратять актуальності. Це – справжній клондайк для журналістів. Вітаю колег, які взяли участь у конкурсі від БО «Інша». Закликаю й решту долучатися», — розповідає Галина Воробєй.
https://www.youtube.com/watch?v=v98vv2CZUgU
Євгенія Вірлич– “Це була дуже гарна новина,яка підняла настрій !Дякую за приємний приз! Вмієте ви вигадувати, чесне слово 😉 . Колегам щирі вітання – дійсно шикарні матеріали, всі читала і дивилась.”
То в складних умовах карантину активістки БО “Інша “ все ж знайшли спосіб ,як нагородити учасниць та учасників – до конж_ного з них завітала кур’єрка , усіх умов належного захисту було дотриманно:)
Така подія, як цей конкурс показує,що питання рівності наразі є актуальними не тільки для представкни_ць дискримінованих груп, а й для суспільства вцілому.
Автор Insha