Квір форум 2020 ( Програма )

З 20 по 23 серпня у Херсоні пройде Квір-форум.

Низка заходів, присвячених боротьбі за права, видимості та самоактуалізації ЛГБТ спільноти, під загальною назвою «Квір Форум» проходитиме в Херсоні вже вчетверте.  Але, за словами ініціаторок події – активісток феміністичної, ЛГБТ інклюзивної організації «Інша», на цей раз, з середини травня форум було перенесено на серпень через карантин.

У програмі форуму – як завжди, виставки, лекції, воркшопи та кінопокази. Зокрема прем’єрний показ фільму режисера Віталія Гавури  “Chachó”, документальна вистава та перфоманс, які будуть створені прямо під час форуму.

Програму було сформовано за низовим принципом – її формували самі учасники й представники ЛГБТ спільноти, а організатори лише намагаються створити умови де кожна й кожен має простір для висловлювання.  

Але цього разу, за словами організаторів, вони вимушені будуть притримуватись карантину, й тому обграничуватимуть кількість учасників заходів, особливо тих, що проходитимуть у приміщеннях. Щоб попасти на них необхідно буде пройти реєстрацію за формами, які можна знайти на офіційній сторінці БО «Інша» у фейсбуці.

Також з міркувань епідеміологічної безпеки, цього року організатори Квір Форуму вирішили відмовитись від проведення маршу. Але у планах – планування й проведення іншого заходу який  був би спрямований на те щоб підвищити видимість та привернути увагу до проблем ЛГБТ спільноти.

Автор Insha

Insha