У Херсоні пройшла відкрита зустріч представників ЛГБТКІ спільноти з осередком партії «Демальянс»

У  субботу, 15 червня за ініціативою БО «Інша», відбулась зустріч ЛГБТ+ спільноти з представниками політичної партії «Демальянс» у м.Херсон

Зустріч відвідали представники місії ОБСЕ, представник ВП ГО «Асоціації ЛГБТ «Ліга», представниці та представники ЛГБТ спільноти міста. Подія відбувалась у форматі презентації та дисскусії, де кожен_на з присутніх могли почути відповіді на важливі для них питання.

Андрій Луцик, голова представництва партії у м.Херсон надав розгорнуту презентацію щодо стратегії. Відповів на такі запитання:                                                                                                                      – чи готова партія відкрито підтримувати інтереси ЛГБТ+ людей                                                                     – як партія вбачає  взаємодію з ЛГБТ+ та їх союзниками?


Під час зустрічі було задане важливе питання,щодо реєстрації цвільних партнерств, про які йдеться у стратегії партії. Представник «Демальянсу» повідомив що партія вбачає під партнерсовом – добровільну реєстрацію відносин між громанянами_ками,незалежно від їх сексуальної орієнтації,гендерної ідентичності та кількості.                                                     
Отже, важливою частиною повістки партії «Демальянс» є прозорість та рівність прав для усіх.

Наголошуємо,що наразі БО «Інша» проводить відкриті зустрічі із осередками політичних сил міста Херсон. Тож, якщо ви зацікавлені у тому,щоб ЛГБТК спільнота ,а це 5% виборців дізналися про ваші стратегії, надсилайте листа за адресою: boinasha@adminhq

Автор Анастасія Біла

Анастасія Біла