В офісі «Іншої» з’явилась гра «Бути жінкою»

Презентація настільної гри «Бути жінкою» була проведена 17 грудня у Херсоні. Громадські активістки та представники міської влади мали нагоду спробувати зіграти одними з перших. Також представниці громадських організацій отримали безкоштовно примірники гри.

«Бути жінкою» – це настільна гра, яка належить до категорії так званих «серйозних» ігор. Це інструмент перевтілення в одну з восьми унікальних героїнь. Усі вони мають магічні супер-сили, але потрапляють в ситуації з реального життя, борються за рівні права і будують своє щастя» – саме так йшлося у анонсі.
Зі свого боку можемо сказати, що різноманіття героїнь та багатовимірність  переваг та дискримінацій що перетинаються, свідчить про гарну спробу використання розробницями гри інтерсекційного підходу. Серед героїнь є жінка з інвалідністю, ромка, жінка пенсійного віку. Є навіть транс гендерна жінка та афроукраїнка – лесбійка. 
Нажаль,  відмінності між персонажками у самій грі впливають лише на умови на старті, та ніяк не знаходять відображення у ході гри.
Але це окреслює простір для подальшого розвитку та вдосконалення гри у майбутньому.
Крім того, вже й зараз грати в неї корисно та цікаво.
Один примірник гри оселився в офісі Феміністичної, ЛГБТ інклюзивної організації «Інша», й у наших відвідувачів буде ще не одна можливість цим скористатися.

Автор Марина Усманова

Марина Усманова
БО “Інша”