В Херсоні відбудеться тиждеть квір-культури та марш «За різноманіття та проти дискримінації»

14 травня, у вівторок в м. Херсоні за адресою вул.  Воронцовська, 14, відбудеться відкриття Квір форуму, в рамках якого пройде «Queer Art Fest», що триватиме з 14 по 18 травня. Квір форум розпочнеться з потужного виступу ЛГБТК хору, також в його рамках пройдуть різноманітні дискуссійні  та розважальні івенти. Форум буде завершено правозахисною  ходою «За різноманіття та проти дискримінації».

Щодо деталей заходу, то вони поки що не розголошуються (пов’язано з безпекою учасників_ць). Однак, ознайомитись з програмою  та отримати більш детальну інформацію можна на відкритті форуму,у вищезазначену дату. Заходи форуму та «Queer Art Fest»  будуть відкриті для всіх бажаючих,однак організатори пропонують попередньо зареєструватися. Крім того, задля підтримки місцевих ЛГБТК ініціатив, на івенти що відбудуться на квір форумі, а також на марші – приймуть участь консули Німеччини та Австрії.

Як говорить голова БО «Інша» – Марина Усманова: «Наразі проведення маршу є дуже актуальним у зв’язку з останніми подіями у м.Херсон, так як, декілька тижнів тому депутатами  Херсонської міської ради було прийнято звернення до Президента: «На захист сім’ї». Але, навіщо потрібен сім’ям захист від ЛГБТК людей? Чи багато в Херсоні, або в інших містах  України сімей, які у списку своїх проблем поставили б ЛГБТК спільноту чи поняття «гендер»  на перше місце? Ми намагаємося домогтися від місцевих рад та від влади на всіх рівнях, того, щоб вони вирішували реальні проблеми реальних людей, замість того щоб розпалювати ненависть та дискримінувати людей за певними ознаками ».

«В цьому році планується різноманітний цикл заходів присвячений життю ЛГБТК від учасників_ць форуму, які будуть не тільки з Херсону, а й з інших міст України та інших країн. Проведено зустрічі з представниками Національної поліції, задля узгодження мір безпеки під час мирної ходи»  – повідомляють організатори квір форуму.

Автор Анастасія Біла

Анастасія Біла