Малювальна квір-вечірка в Urban CAD

22 серпня в Urban CAD відбулася малювальна вечірка, організована ініціативною групою Артикул 0 в рамках четвертого щорічного Квір Форуму. Захід проводився у вільній формі та мав на меті зблизити учасни_ць шляхом участі у спільній творчій роботі.

Всі учасни_ці отримали достатню кількість матеріалів, щоб реалізувати свої найсміливіші художні ідеї. Хтось малював у стилі графіті на розвішених по периметру території проведення заходу полотнах, інші схилялися до боді-арту.

Деякі учасни_ці малювали портрети одне-одного, а активістка ІГ «Axalotl & QueerFish» Noel Blanche вчила всіх бажаючих виготовленню трафаретів. Організатор_ки заходу завбачливо роздали учасни_цям футболки для вечірки, які б ті не боялися забруднити. Врешті-решт, вони також стали полотнами для творчості. На тих футболках залишали пам’ятні написи, зізнання в коханні. Наталія Голуб, активістка Axalotl & QueerFish прикрашала футболки всіх бажаючих символікою своєї ініціативної групи за допомогою попередньо виготовленого трафарету. В рамках цього ж заходу, але на іншій локації в Urban CAD, всі бажаючі вправлялися в створенні швидких скетчів, намагаючись за три хвилини намалювати портрети одне одного.

«Концепція малювальної вечірки зародилась, коли я зрозумів, що для мене значить слово «Квір». – Сказав один з організаторів заходу. – Для мене квір – це відсутність обмежень, правил, ієрархії. Квір – це мистецтво, а ця вечірка має на меті надати людям засоби і місце для вираження своїх ідей у вільній формі.»

Варто відзначити, що дружня і невимушена атмосфера, яка панувала на малювальній вечірці, сприяла знайомству та налагодженню дружніх зв’язків між учасни_цями Квір Форуму, а розмальовані футболки стали відмінними сувенірами та чудовим нагадуванням про захід.

Захід пройшов за підтримки Rosa Luxemburg Stiftung в Україні

Автор Максим Шевченко

Автор Максим Шевченко