Конкурс для журналістів/ок та блогерів/ок на створення матеріалів про права людини в контексті ЛГБТКІ

БО “ ІНША” оголошує конкурс серед журналістів/ок та блогерів/ок Херсону та Херсонської області на створення матеріалів про права людини в контексті ЛГБТКІ.

Мета конкурсу: привернути увагу суспільства до проблеми дискримінації ЛГБТКІ спільноти у суспільстві та державі через якісні журналістські та блогерські матеріали. Широка медійна дискусія має сприяти подоланню високого рівня дискримінації та підвищенню толерантності в Україні, й зокрема на Херсонщині.

Період для створення медіаматеріалів та публікації (виходу в ефір ) у місцевих та регіональних СМІ та блогах  – до 30 березня 2020  року.

Фіналісти/ки отримають:

  • почесні призи
  • дипломи

Головні критерії для оцінки заявок: суспільна користь, оригінальність ідеї, дотримання журналістських стандартів, використання мультимедійних інструментів.

Нагородження фіналістів/ок відбудеться 10 квітня.

Як прийняти участь: Просимо надсилати посилання на опубліковані матеріали, та/або відео, аудіофайли, фотокопії матеріалів у друкованих виданнях на адресу :  boinshar@gmail.com  або b.o.inasha@gmail.com. У темі листа вкажіть: “Конкурс для ЗМІ” та не забудьте вказати в листі ваші ім’я, прізвище та номер телефону.

Контактна особа: Марина Усманова:  b.o.inasha@gmail.com.

Автор Insha

Insha