Виставка «Крізь призму фемінізму»

Виставка робіт мисткинь з різних міст України на тему фемінізма, та їх вражень від Херсона скрізь феміністичну призму, та власних роздумів на цю тему, відбудеться 13 жовтня у 17.00 в Арт-підвалі (офіс БО «Інша», пер. Спартаківський 19).

Цілий місяць мисткині з різних куточків України знаходились у Херсоні на резиденції і створювали свої проекти. Ви будете мати змогу побачити їх роботи та поспілкуватися з ними та з організаторами виставки.

Художниці що беруть участь у проекті:

Вікторія.
Львів. Графічний дизайн. Вбирає сил в абстракціонізмі, експресіонізмі, і символах, що наділяють незримі елементи змістом.

Оксана Солоп
Народилася в 1980 році. Навчалася в Луганському коледжі культури і мистецтв на художньому відділенні в 1999-2005 роках. Закінчила Харківську державну академію дизайну і мистецтв (2005-2011). Виставкова діяльність почалася з 2008 года. Работає в техніках графіка, фото, випалювання, інсталяції.

А.Спіріна. 
З 2014 року займається розробкою бренду А.Spirina. Мета її дизайнерського мистецтва – це робота з різними матеріалами та ідеями для втілення принципово нових форм сучасного, зручного, концептуального одягу.

Любов Малікова 
Мисткиня і дизайнерка, працює у складігрупи DIS/ORDER, проекту Квір-Каплиця та індивідуально. Має більше десяти років досвіду роботи у галузях сучасного мистецтва, ілюстрації, предметного дизайну. Здійснила низку проектів у галузі фешн дизайну, брала участь у кількох профільних міжнародних шоу ( BIJORHCA (Paris), Tendence (Frankfurt), де булла відзначена перемогами у конкурсах Cream та Talents), в якості мисткині є призеркою та фіналісткою конкурсів МУХі (ШАЦ, Україна) та UK/Raine (Saatchi Gallery, Великобританія), учасниця щорічного ленд-арт симпозіуму Могриця. 
Професійні інтереси мисткині – технологія, релігія, соціальні трансформації, мутагенез.

Професійні інтереси мисткині – технологія, релігія, соціальні трансформації, мутагенез.

Автор Наталя Блок

Наталя Блок
БО “Інша”

Наталя Блок одна із лідерок Б.О Інша. Феміністка та активістка у сфері руху за права жінок та ЛГБТ в Україні. Наталя працює у сфері мистецтва, робить вистави та знімає відео, які розкривають проблеми прав людини. Крім того в неї великий досвід роботи як тренерки з гендерної теорії, мистецького підходу до акції та заходів . Наталя Блок відома драматургиня в Україні та закордоном, і одна з небагатьох драматургинь в Україні яка створює пьєси на феміністичну тематику.