“English Club” – група для тих, хто хоче підвищити свій рівень володіння англійською

Знання англійської мови – один з найнеобхідніших атрибутів сучасної людини. Цьому посприяли посилення міжнародних зв’язків, політика євроінтеграції, яка зараз активно впроваджується  нашій державі та бажання бути в курсі подій, не тільки місцевих, а й всесвітніх, які більш широко освітлюються саме в англомовних медіа. Але вивчення іноземної мови – процес не простий, якщо займатися цим самотужки. Рівень англійської, який дає школа – доволі поверхневий та більш теоретичнчй – нас навчають правилам вимови та граматики, а не спроможності встановити контакт з англомовною людиною. 
То що ж робити? Заняття з викладачем англійської мови коштують немало, та ще й потребують багато вільного часу – одного з ресурсів, яких найбільш не вистачає сучасним жителям міст. На щастя про нас потурбувались дівчата з херсонської Благодійної організації “Інша”, започаткувавши “English Club” – групу для тих, хто хоче підвищити свій рівень володіння англійською в затишній дружній атмосфері, та, що не менш важливо, абсолютно безкоштовно. Заняття проходять раз на тиждень під чуйним керіництвом однієї з активісток організації – Наталі Голуб, яка, крім відмінного знання англійської, відрізняється ще чудовими організаторськими здібностями – ніхто з присутніх на групі не лишається незадіяним. Заняття проводяться у формі активної взаємодії між учасниками та ведучою – діалоги, читання та переклад текстів з розбором незрозумілих висловів, моделювання ситуацій з повсякденного життя – нудно не стає ні на хвилину. Періодично Наталя зарошує до участі носіїв мови, професійних перекладачів, що дає змогу краще зрозуміти тонкощі правильної вимови. Далеко не кожні платні мовні курси надають таку можливість. Як і будь яка інша діяльність, вивчення мови отребує відпочинку в процесі. Тому організаторки потурбувались і про кава-паузи – в перервах учасників занять пригощають кавою, чаєм, печивом та цукерками. 
Та “English Club” не єдиний періодичний просвітницький захід БО “Інша”. Також раз на тиждень, зазвичай після занять по вивченню англійської, в офісі організації проводиться кіноклуб “Рівність мовою кіно”, де всі охочі абсолютно безкоштовно можуть преглянути фільми на гостро соціальну тематику. Найчастіше підіймаються теми гендерної нерівності, насильства в сім’ї, проблеми самовираження. Після перегляду стрічок за чашкою чаю відбувається обговорення. Байдужим не лишається ніхто.
Ознакою успішності “Рівності мовою кіно” та “English Club” я вважаю те, що більшість людей повертається знову і знову. Осмислюють почуте й побачене, приходять з новими ідеями. Знаходять тут друзів і однодумців. Приходьте й ви, в БО “Інша” вам точно будуть раді. З розкладом найближчих заходів можна ознайомитись на нашій сторінці в Facebook.

Автор Максим Шевченко

Максим Шевченко