Фрішоп, або “безкоштовний магазин”

Фрішоп, або “безкоштовний магазин” – це магазин вживаних товарів, які роздаються бажаючим безкоштовно. Більшість таких закладів розташовано в західній європі, переважно в Нідерландах, Бельгії та Німеччині, проте активістки БО “Інша” слідкують за світовими тенденціями. І саме їхніми зусиллями перший фрішоп запрацював у Херсоні.

Правила магазину доволі прості – ви приносите вживані непотрібні, проте придатні для подальшого користування речі, натомість можете обрати щось потрібне серед принесеного іншими. Речі, що не припали нікому до смаку, Благодійна організація “Інша” передає Товариству Червоного хреста в Україні.

Окрім того, що в рамках фрішопу ви можете познайомитись із новими цікавими людьми, гарно провести час, допомогти тим, хто цього потребує, це ще й доволі екологічна ініціатива. З одного боку ви не викидаєте старі речі, а даруєте їм нове житя в інших руках, з іншого – не купуєте нову річ, тим самим не підтримуючи перевиробництво товарів. Фрішоп від БО “Інша” працює з шостого жовтня в приміщенні ком”юніті-центру благодійної організації щонеділі в певний час. А щоб дізнатись в який саме – слідкуйте за анонсами заходів на офіційній сторінці БО “Інша” в Facebook

Автор Максим Шевченко

Максим Шевченко